Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Ramowy rozkład dnia

Obowiązuje od dnia 1 września 2023

Godziny

Aktywności dzieci

7.00 - 8.30

Schodzenie się dzieci do przedszkola. Własna aktywność dzieci. Zajęcia i zabawy wspierające rozwój dziecka. Zabawy integrujące grupę. Praca indywidualna z dziećmi wymagającymi wsparcia i z dziećmi zdolnymi.

8.30 - 9.00Zabawy ruchowe i ćwiczenia poranne. Zajęcia porządkowe i czynności higieniczne.
9.00 - 9.30Śniadanie.
9.30 - 10.30

Zajęcia edukacyjne organizowane przez nauczyciela według programu, rozwijanie twórczej aktywności dzieci w grupach. Praca wspólna, indywidualna kierowana przez nauczyciela. Czynności higieniczne.

10.30 - 10.50

Drugie śniadanie.

10.50 - 12.00

Gry i zabawy w ogrodzie przedszkolnym, obserwacje przyrodnicze, wycieczki, spacery. Zabawy swobodne inspirowane przez dzieci, organizowane w sali w przypadku złych warunków atmosferycznych.

12.00 - 12.40

Czynności higieniczne, porządkowe, przygotowanie do obiadu. Obiad.

12.40 - 14.30

W grupie I odpoczynek na leżaczkach - wspólne czytanie i opowiadanie bajek, słuchanie muzyki relaksacyjnej. W grupie II i III zabawy wyciszające, relaksacyjne oraz zabawy swobodne w sali/ogrodzie.

13.30 - 14.30

Zajęcia dodatkowe prowadzone przez nauczycieli zgodnie z zainteresowaniami dzieci, zajęcia rytmiczne i gimnastyka korekcyjna.

14.30 - 15:00

Czynności higieniczne, przygotowanie do podwieczorku. Podwieczorek.

15.00 - 17.00Zajęcia tematyczne zgodne z hasłem tygodnia. praca indywidualna z dzieckiem. Zabawy swobodne w sali lub na świeżym powietrzu, w zależności od warunków atmosferycznych.