Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Psycholog

MAŁGORZATA TROJAN

e-mail: mtrojan@ppp1.waw.pl

 1. Zgodnie z rekomendacjami Biura Edukacji („Bezpośrednio w placówkach oświatowych odbywają się jedynie wyjątkowe interwencje, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa epidemicznego. Pozostałe działania pracowników Poradni, takie jak porady, konsultacje, udział w radach pedagogicznych odbywają się z wykorzystaniem narzędzi online”) dyżury w przedszkolach są ograniczone do 1 bezpośredniego spotkania w miesiącu (między innymi w celu obserwacji funkcjonowania dziecka).
 2. Przygotowywanie materiałów psychoedukacyjnych dla rodziców i nauczycieli:
  gotowość szkolna,
  adaptacja w przedszkolu,
  inne (zgodnie z zapotrzebowaniem).
 3. Indywidualne, cotygodniowe zajęcia terapeutyczne dla dzieci na terenie Poradni (zgodnie z ustalonymi wcześniej godzinami).
 4. Tematyczne spotkania dla rodziców i nauczycieli w formie online (webinary, szkolenia itp.).
 5. Możliwość konsultacji w formie online (lub w wyjątkowych sytuacjach bezpośredniej) dla rodziców i nauczycieli (w ustalonym wcześniej terminie).
 6. Grupa wsparcia dla chętnych nauczycieli ze wszystkich placówek prowadzona w formie online (w ustalonym wcześniej terminie).
 7. Diagnoza psychologiczna na terenie Poradni.
 8. Udzielanie wsparcia psychologicznego w sytuacjach kryzysowych zgodnie z rekomendacjami Biura Edukacji („Wskazane jest poszerzenie oferty placówki o formy wsparcia dla osób z problemami emocjonalnymi wynikającymi ze stanu epidemii).