Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Misie

Czerwiec

Czerwiec to miesiąc, w którym Misie będą korzystać z pięknej pogody. Plac zabaw, przedszkolny ogród i taras stanowią dla nas miejsce, gdzie będziemy się bawić, prowadzić zajęcia i jeść drugie śniadanie.

W czerwcu poznamy również podstawowe prawa dziecka. Będziemy rozmawiać o dzieciach z różnych zakątków świata. Bez względu na  to w jakiej części świata mieszkamy, każde dziecko ma marzenia. My również takie posiadamy i będziemy o nich rozmawiać, doskonalić przy okazji umiejętność wypowiadania się na określony temat i czekania na swoją kolej.

Czerwiec to miesiąc, w którym będziemy doskonalić nasze umiejętności matematyczne. Będziemy liczyć, porównywać liczebność zbiorów, używać określeń wielkościowych.

Wakacje to czas wyjazdów, poznawanie bliższej i dalszej okolicy, odpoczynku  i wspólnej zabawy z bliskimi. Porozmawiamy o naszych planach na wakacje, poznamy ciekawe miejsca w Polsce.