Rekrutacja

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów składania wniosków/zgłoszeń rekrutacyjnych:

• elektronicznie - skan wniosku/zgłoszenia i dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów rekrutacyjnych  można wysłać drogą mailową na adres przedszkola/szkoły pierwszego wyboru.

• dostarczyć dokumenty w wersji papierowej do przedszkola/szkoły pierwszego.

List Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy do Rodziców - plik do pobrania

Rekrutacja 2020 /2021

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem, zasadami i kryteriami rekrutacji.

Dzień otwarty w Przedszkolu nr 24 odbędzie się dnia 10.03. 2020 roku w godz. 17:00 – 18:30.

Nazwa dokumentu

Plik do pobrania

1.  Harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2019/2020.
2. Kryteria rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.
3. Zasady rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę na rok szkolny 2019/2020.