Podziękowania

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Przedszkola,
Od momentu przekroczenia progu tego przedszkola do dziś (20.06.2018r) - kiedy to nasze Dzieci pożegnały się  pięknym występem – dużo się zmieniło. To zasługa nie tylko nas  Rodziców,ale i  wspaniałych Ludzi, którzy spędzali z nimi codziennie czas tutaj na Drewnianej. Dlatego w dniu dzisiejszymz ramienia RR, a także w  Imieniu Rodziców gr. III, chciałabym Wam wszystkim serdecznie podziękować. 
 
Pani Dyrektor –dziękujemy, za ogromny wkład w rozwój przedszkola i jego ogromną przemianę.Za zwracanie uwagi na najważniejsze wartości takie jak szacunek, współpraca i rozwój. Za promowanie naszego miasta, dbanie o czyste powietrze i środowisko.Współpracę przy organizacji wszystkich przedszkolnych eventów, za zwracanie uwagi na rzeczy ważne, czujne oko, dzielenie się z nami swoim doświadczeniem i ogromne serce 
 
Pani Małgosiu – dziękujemy, za piękny uśmiech każdego dnia. Za wiedzę, którą Pani przekazała dzieciom w trakcie codziennych zajęć jak i wielu ciekawych wycieczek. Za angielski, piosenki, wierszyki i teatrzyki.Za opiekę i troskę o nasze dzieci.Za naukę, cierpliwość, serdeczność i serce włożone w wykonywana pracę. 
 
Pani Aniu –Pani miała najtrudniej dołączając do nas w marcu tego roku, lecz wspaniale odnalazła się Pani w nowej roli. Dziękujemy, za skromność, wspaniałe dekoracje i prace. Codzienną pracę z dziećmi i współpracę z nami -Rodzicami. 
 
Pani Haniu – Pani rola choć mniej widzialna również jest bardzo ważna.To Pani czuwa nad codziennym samopoczuciem dzieci, pomaga im w podstawowych czynnościach, dba o ich  komfort i potrzeby. Dzieci zawsze mogą liczyć na Pani pomoc i dobre serce.
 
Pani Sylwio i Pani Dorotko, dziękujemy za opiekę w pierwszym najważniejszym rokupobytu w przedszkolu. Za to, że pokazały Panie dzieciom, że przedszkole to bezpieczna przystań, a spędzony czas i  zabawy są tu fajniejsze niż w domu.
 
Pani Irenko dziękujemy za pomoc i wsparcie. Za przygotowanie pięknego występu na zakończenie Przedszkola dla III grupy. 
 
Pani i Pani Ani dziękujemy za piękny uśmiech i opiekę nie tylko nad Biedronkami, ale także innymi dziećmi. Za ciepło jakie od Was bije, którym dzielicie się z Małymi i Dużymi. 
 
Dziękujemy również Pani Eli i Pani Dorocie za codzienny trud i serce wkładane w wykonywaną pracę.
 
Dziękujemy Pani Kierownik Hani  za organizację, skrupulatność i pilnowanie wszystkich zobowiązań. Za uśmiech i pomoc w codziennych sprawach. 
 
Chcieliśmy również podziękować Paniom Kucharkom: Pani Stasi i Pani Ewie, które na co dzień ciężko dojrzeć. Za dbanie o jakość i urozmaicanie codziennych posiłków, za szpinak, krem z dyni,  pulpeciki, botwinki, naleśniki i zupki. Dziękujemy za codzienny trud i za troskę o brzuszki nie tylko dzieci ale wspaniałe ciasta i poczęstunki na ważnych wydarzeniach – to właśnie dzięki Paniom pamiętamy o smakach dzieciństwa. 
 
Dalej dziękujemy, Pani Sylwii od rytmiki za piękną muzykę, piosenki i choreografię.
 
Pani Kasi Logopedzie za „ecy, ucy, aha, sze, sza, szu”. Za dbanie o dobrą wymowę, promowanie naszego języka.  Za konkursy, ciepło i otwartość na każde Dziecko i każdego Rodzica. 
 
Pani Psycholog Małgosi, za wykłady, doświadczenie, zwracanie uwagi na najdrobniejsze szczegóły, za współpracę i pomoc w rozwiązywaniu problemów edukacyjnych i wychowawczych.  
 
Panie Witku i Panie Zbyszku, dziękujemy za dbanie o ogród, plac zabaw, bezpieczeństwo dzieci, ciężkie i lekkie prace. Za trud i zaangażowanie. A przede wszystkim za Dzień Dobry, Do Widzenia i miłe pogawędki  podczas odprowadzania i czekania na nasze dzieci. 
 
Dziękujemy jako Rodzice i Przyjaciele Przedszkola.
 

Kontakt

Przedszkole nr 24
w Warszawie

ul. Drewniana 10/16
00-345 Warszawa

tel: 22 826 42 65

Mapa dojazdu

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.