Informacje

Rada Rodziców chcąc umilić pobyt naszych dzieci w Przedszkolu finansuje wiele rozmaitych atrakcji, m. in. teatrzyki, koncerty muzyczne, prezenty okazyjne, bal, wycieczki, doroczny festyn. Oprócz finansowania  dodatkowych atrakcji, mamy również obowiązki – finansowanie pralni, zakup materiałów plastycznych, dydaktycznych, prowadzenie biura księgowego oraz rachunku bankowego. Jednak byśmy mogli to wszystko zrealizować, potrzebujemy Waszego wsparcia – regularnej, comiesięcznej wpłaty deklarowanej składki na konto.

Szczegóły dotyczące numeru konta znajdziecie poniżej

Numer konta Rady Rodziców -

10 1320 1104 3035 8434 2000 0001 Bank Pocztowy

Tytuł przelewu – imię, nazwisko dziecka oraz grupa.

Wpłat należy dokonywać do 10 dnia każdego miesiąca.

Jeżeli masz pytania, sugestie, chcesz działać aktywnie - nasza platforma na facebook'u:

Prezydium Rady Rodziców:
Przewodnicząca: Jadwiga Jędrzejczyk