28 Niedziela
banner1

ul. Drewniana 10/16
00-345 Warszawa
tel. 22 826 42 65
fax. 22 826 42 65
e-mail: p24@edu.um.warszawa.pl

Oddział I

Oddział I „Sówki”

 

Drodzy Rodzice!
 
Jesień rozpoczęła się na dobre. Za oknem coraz szarzej i zimniej. Ale u nas w grupie nie odczuwamy jesiennej szarugi. W listopadzie będzie się bardzo dużo działo. Będziemy poznawali różne ciekawostki związane z naszym rodzinnym miastem, a potem całą Polską. Poznamy polskie legendy, piękno polskich obyczajów i krajobrazów. Aby dobrze przygotować się do uroczystości jaką jest Święto Odzyskania Niepodległości będziemy musieli wykonać wiele zadań. Nauczymy się hymnu narodowego, wykonamy kotyliony. Będziemy potrzebować również Waszej pomocy przy fotografowaniu urokliwych miejsc w Warszawie.
 
Dowiemy się również jak być bezpiecznym w różnych sytuacjach w jakich się możemy znaleźć. Będzie to dobra okazja aby porozmawiać, jak zachować się w czasie wypadku, co zrobić w sytuacjach zagrożenia. Poznamy różne znaki drogowe. Będziemy utrwalać kształty figur geometrycznych i bawić się sensorycznie.
 
Staniemy się też ekspertami od chmur i wody. Będziemy tworzyć i eksperymentować. Poznamy nowe techniki malarskie. I jak na listopad przystało, zamienimy się w prawdziwych kałużystów z kolorowymi parasolami w dłoni.
 

 

Sowy 

 
 
 
 

Kontakt

Przedszkole nr 24
w Warszawie

ul. Drewniana 10/16
00-345 Warszawa

tel: 22 826 42 65

Mapa dojazdu

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.